این مقاله تاریخچه الگوریتم های گوگل از سال 2003 تا کنون را شرح می دهد که به شما در درک توسعه الگوریتم های گوگل کمک می کند. هنگامی که به روز رسانی های اصلی گوگل را بشناسید، می توانید سئوی خود را بهبود ببخشید.

ما سعی کرده ایم این سایت را با به روز رسانی های گوگل به روز نگه داریم، بنابراین این پشتیبانی از به روز رسانی های گوگل به پروژه های سئو کمک می کند.

فراموش نکنید که به اشتراک گذاشتن تجربه خود در به روز رسانی های مختلف در قسمت نظرات همین صفحه به سایر دوستان کمک زیادی می کند. خواندن نظرات سایر دوستان به شما کمک می کند تا تغییرات گوگل را در یک منطقه خاص به سرعت دنبال کنید. بنابراین از شما دعوت می کنیم تا تجربیات خود را برای به روز رسانی و پیشنهادات در قسمت نظرات با کاربران به اشتراک بگذارید.

الگوریتم های گوگل سیستم های پیچیده ای هستند که برای استخراج اطلاعات از داده ها و سپس ارائه بهترین راه حل ممکن برای نتایج جستجو استفاده می شوند. موتورهای جستجو از الگوریتم ها و بسیاری از عناصر رتبه بندی برای رتبه بندی وب سایت ها بر اساس اهمیت صفحات در نتایج موتورهای جستجو (SERP) استفاده می کنند.

در اوایل، گوگل فقط چند پیشرفت در الگوریتم خود ایجاد کرد. اکنون گوگل هر سال هزاران تغییر ایجاد می کند. اکثر این به روز رسانی ها برای نادیده گرفتن بسیار کوچک هستند. با این حال، گاهی اوقات، موتور جستجوی گوگل الگوریتم های مهمی را معرفی می کند که به شدت بر SERP ها تأثیر می گذارد. این به روز رسانی ها اغلب Google Core Updates نامیده می شوند.

در زیر لیست کامل الگوریتم های Google Update که در طول سال ها به روز شده اند را مشاهده می کنید.

Google Update از مارس 2022 - وضعیت اطلاعات محصول

گوگل از طریق این آپدیت که چند هفته به طول انجامید، به‌روزرسانی رتبه‌بندی محصولات را اعلام کرد. این به روز رسانی به آنها اجازه می دهد تا کنترل های کیفیت محصول را شناسایی کنند.

به روز شده در 22 فوریه 2022 - تجربه کاربری به روز شده

تاریخچه به روز رسانی الگوریتم گوگل از سال 2003 را ببینید

این تغییر طراحی مجدد تجربه وب سایت بود. گوگل در توییتر اعلام کرد که به تدریج نسخه دسکتاپ را جایگزین می کند که انتظار می رود در مارس 2022 به پایان برسد. گوگل اطلاعاتی در مورد تغییرات وب سایت در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانید در اینجا بخوانید.


ن : arch85
ت : شنبه 3 دی 1401